wtorek, 30 października 2012

Terapia antynikotynowaPrzeprowadzamy jedną z najskuteczniejszych obecnie metod zwalczania głodu nikotynowego i objawów odstawienia nikotyny (rozdrażnienie, spadek/skoki ciśnienia, sensacje żołądkowo-jelitowe,bóle głowy, mdłości) przy użyciu medycznego urządzenia diagnostyczno-terapeutycznego firmy IMEDIS.

Nie ma znaczenia staż i ilość wypalonych papierosów.U większości pacjentów wystarczy tylko jedna terapia, nie zaleca się stosowania żadnych środków zawierających nikotynę (gumy, plastry).

PRZEBIEG TERAPII

Przed przystąpieniem do zabiegu, umieszcza się niedopałek papierosa osoby uzależnionej w elektrodzie kubkowej, a sama osoba, poddawana terapii, jest połączona z aparatem za pomocą elektrod.

Zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny.

W trakcie terapii dochodzi do uruchomienia oraz ewakuacji z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn. Proces ich usuwania zachodzi poprzez nerki, skórę/płuca i jelita.W ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. W ciągu 24 godz. Po zabiegu nie należy stosować używek (alkohol, kofeina, teina).

EFEKTY

Brak chęci zapalenia odczuwa się już w ciągu najbliższych godzin po terapii. Zostaje jednak uzależnienie psychiczne i ciekawośc - jak to działa. Jeżeli w ciągu najbliższych 10-14 dni zostanie opanowana ciekawośc i odruch (rytualne nawyki) sięgania po papierosa - sukces murowany.

Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros, choć nie smakuje, powoduje pojawienie się głodu na nowo, niweczy skutki leczenia. W tej sytuacji terapię należy powtórzyć.

Grupa osób, u których głód został zmniejszony, ale nie udało im się całkowicie zarwać z nałogiem, powinna powtórzyc zabieg.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem jakie są terapie antynikotynowe więc ciężko mi się na ich temat wypowiedzieć. Mi całkowicie wystarczyło zastosowanie metody https://allencarr.pl dzięki której udało mi się raz na zawsze zerwać z nałogiem nikotynowym. W końcu czuję że jestem wolnym człowiekiem.

    OdpowiedzUsuń